Eesti Majandusteaduse Selts on Eesti majandusteadlasi ühendav teadusselts, mille eesmärk on edendada kaasaegse majandusteaduse levikut ja diskussiooni aktuaalsete majandusteemade üle, aidata kaasa siinse majandushariduse taseme tõstmisele ning toetada majandusuuringute ja -õppega seotud institutsioonide koostööd. Oma tegevuse raames korraldab selts aastakonverentse, annab välja professor Vello Venseli nimelist seltsi teaduspreemiat ning vahendab infot seltsi liikmesinstitutsioonides toimuvate ürituste kohta.

Selts peab ennast aastatel 1930–1940 Eestis tegutsenud Majandusteadlaste Seltsi õigusjärglaseks.

Olete teretulnud seltsi tegevusega tutvuma! Kui soovite saada seltsi liikmeks, palume Teil täita liikmeksastumise avaldus ning saata see koos seltsi ühe liikme soovituskirjaga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Parimate soovidega
Ülo Kaasik
Eesti Majandusteaduse Seltsi president

Eesti Majandusteaduse Selts kuulutab välja teaduspreemia konkursi 2016. aastaks

Eesti Majandusteaduse Selts kuulutab välja Vello Venseli nimelise teaduspreemia konkursi, mille eesmärk on avaldada tunnustust majandusteaduse doktoriõppe tudengile silmapaistva uurimistöö eest. 2016. aastal on preemia suurus 500 eurot, millest arvestatakse maha seadusega ettenähtud maksud.

Preemia antakse ühele doktoriõppes õppivale üliõpilasele, kes esitab oma uurimistöö majandusteaduse ja innovatsiooni doktorikooli raames toimuvale rahvusvahelisele suvekoolile ning kelle uurimistöö tunnistatakse preemia vääriliseks. Uurimistöid hindab doktorikooli liikmesinstitutsioonide esindajatest moodustatud komisjon.

Suvekooli kohta leiate täpsemat infot veebilingilt: http://www.mtk.ut.ee/en/information-current-students/doctoral-summer-school-2016.

Konkursi tulemused avalikustatakse 8. augustil 2016 Eesti Majandusteaduse Seltsi ning majandusteaduse ja innovatsiooni doktorikooli kodulehtedel.

 

Lisateave:
Liina Kulu
Arenduskoordinaator
Eesti Pank
Tel: 6680 806
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.