EMSi aastakonverents 2018

Eesti Majandusteaduse Seltsi 13. aastakonverents toimub 25.-26. jaanuaril 2018 Toila SPAs.

Seekordse konverentsi fookusteemaks on haridusökonoomika. Konverentsi peateema on Economics and Governance: From kindergartens to life-longlearning

Konverents algab peaettekandega Tallinnas ja jätkub põhiprogrammiga Toilas. Pärast peaettekannet viib meid meeleolukas bussireis esimese konverentsipäeva pealelõunaks Toila SPA hotelli konverentsikeskusesse, kuhu jääme kuni reede pealelõunani.

Tallinnas teeb peaettekande Bengt Holmström, kes on MIT professor ja Nobeli majanduspreemia laureaat. Tema suurimaks panuseks majandusteoorias on panus firmateooria aredamisse üldisemalt ning stiimuli- ning lepinguteooria arendamise eest esindamissuhte mudeli (principal-agent model) näol kitsamalt.

Toilas on avaesinejaks Mika Kortelainen, kes on VATT uurimisinstituudi juhtivteadur ning Helsingi Ülikooli õppejõud.  Professor Koretlainen tegeleb nii haridus- kui ka tervishoiuökonoomikaga. Tema ettekanne hõlmab Soome keskkoolidega seotud teemasid – hariduse efektiivsus, koolide vahelised erinevused ja selektiivsuse mõju hariduse kvaliteedile. 

Ootame teie ettekannete teese ning ettepanekuid terviklike sessioonide osas institutsiooni- ja haridusökonoomika valdkonnast, samuti on teretulnud kõik teised ettepanekud erinevatest majandus- ja juhtimisteaduste valdkondadest. 

Ettekannete tegijatel palume saata maksimaalselt 500 sõnaliste ettekannete (artiklite) teesid hiljemalt 10. detsembriks 2017 mailiaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Täiendav info registreerimise ning osavõtu maksumuse kohta leiate siit ja siit

Ootame teid Tallinnasse ja Toilasse!

PrindiE-post